Jak se
dostanu ...

NA LETIŠTĚ

Vyjdete před budovu hlavního nádraží což je dvě patra nad námi. Asi 5 minut chůze. Počkáte na pravidelnou linku, která vás doveze přímo před terminál, ze kterého budete odlétat.

V hale nádraží si kupte prosím jízdenky na MHD Praha. Nebo použijte online systém k zakoupení SMS jízdenky.

NA AUTOBUS

Jedete někam dál autobusem? Jen projíždíte? A co takhle autobusové nádraží Praha Florenc? To by Vám mohlo vyhovovat. Od nás jsou to 2 minuty na metro trasu C a pak jedna zastávka a jste tam.

Pokud máte přesný časový plán doporučujeme se podívat na odjezdy metra. Možná třeba zde – Pražská integrovaná doprava.

NA HRAD

Jak se dostat na Hrad? Máte více možností. První nejvýhodnější možnost můžete se nechat zvolit v prezidentských volbách. A nebo běžně jako každý druhý pražskou MHD.

Metrem trasa C z Hlavního nádraží na stanici Muzeum. Tam přestoupíte na metro A a pojedete na stanici Hradčanská. Odstud už je to kousek přímo na Pražský Hrad. Můžete také využít tramvaj č 26 z Hlavního nádraží (ul. Bolzanova) přímo na zastávku Hradčanská.

DO ARÉNY

Dpo Arény, na sport za kulturou?  Od nás jsou to 2 minuty na metro trasu C a pak směr Florenc.

Trasa Hlavní nádraží Florenc. Potom přestup na metro B do stanice Českomoravská. Tento spoj je pro vás učitě nejpohodlnější.

NA FOTBAL

Fotbaloví fanoušci mají v Praze více možností kam se podívat. Od stadionů přes skvělé pivnice a ostatní radovánky.

V tomto případě využijte stránky Pražské integrované dopravy. Tam najdete všechny spoje a informace, které potřebujete. Podívejte se zde.

DO ZOO

Jedete na výlet s dětmi do ZOO Praha. Ukázat jim zvířátka všeho druhu a ze všech kontinentů. Začněte metrem trasou C směr Nádaží Holešovice.

Z hlavního nádraží na metro C do stanice Nádraží Holešovice. Tam přestoupíte na BUS, který vás zaveze přímo do Zoologiské zahrady.

VÍTE ŽE

Umístění naší úschovny je v ideální vzdálenosti od nejznámějších pržských památek.

VÍTE ŽE

Ze stanice Praha hlavní nádraží jede přímá autobusová linka nejkratší cestou na letiště.

VÍTE ŽE

Úschovna je pojištěna pro případ vzniklé škody na majetku klienta.