Co dělat
když ...

ZTRATÍM KLÍČ
OD SCHRÁNKY

V případě, že jste ztratili klíč od vaší úschovní schránky kontaktujte prosím našeho technika, který vám na základě bezpečnostních pravidel schránku otevře.

Počítejte prosím s tím, že dojezdová doba technika může být min. 60 minut. Poté musí proběhnout bezpečnostní kontrola, která zabere také nějaký čas. Veškeré informace vám rádi poskytneme na uvedeném telefonním čísle.

ZAPOMENU VĚCI
VE SCHRÁNCE

Pokud si vzpomenete na uskladněné věci až po příjezdu domů nic se neděje. Uděláte si výlet zpět k nám do úschovny. Doplatíte příslušnou částku za dny, které vaše zavazadla zůstala bezpečně ve schránce a vyzvednete si je. Nemusíte nikam volat.

Upozornění:
Nevyzvednuté zavazadla jsou evidována a odvážena po 72 hodinách do depozitu, kde jsou dle zákona uschovány dalších 6 měsíců. Poté jsou věci nabidnuty Charitě a nehodící se zlikvidovány.

PŘETÁHNU ČAS PRONÁJMU

Nic se neděje! Doplatíte příslušnou částku za pronájem schránky. Vyzvednu si věci a spokojeně pokračuji v cestě. Nemusíte nikam volat.

Pokud jste se zapovídali někde s kamarády, nebo se vám už nechtělo jet zpět přes celé město. Nemusíte si dělat starosti o bezpečnost vašich věcí. Ty na vás spokojeně počkají až si pro ně přijdete.

NEMÁM MINCE

Tak to není žádný problém. V úschovně Praha hl. n. máme k dispozici měničky mincí, které vám vždy pohotově vydají mincí kolik jen budete chtít 🙂 Nebo jednoduše zaplatíte platební kartou.

Měničky mincí jsou pod neustálou kamerovou kontrolou. Můžete si tedy bezpečně a pohodlně rozměnit vaše bankovky přímo na místě v dosahu své úschovní schránky.

NEMÁM U SEBE PLATEBNÍ KARTU

Zaplatíte pohodlně mincemi. A pokud máte jen bankovky, tak ty si můžete pohodlně rozměnit v našcih měničkách na příslušný obnos mincí.

Měničky mincí jsou  v úschovně pod neustálou kamerovou kontrolou. Můžete si tedy bezpečně a pohodlně rozměnit vaše bankovky přímo na místě v dosahu své úschovní schránky.

PO 72 HODINÁCH MI BYLY VĚCI ODVEZENY DO DEPOZITU

Může se stát, že jste na své věci úplně zapomněli. Přijdete ke své schránce a ona je prázdná. Není nutné panikařit. Vaše věci jsme odvezli po 72 hodinách do bezpečného depozitu.

Spojte se prosím s naším bezpečnostním technikem, který vám ochotně vysvětlí další postup. Sdělí vám, kde se potkáte a následně s vámi projde bezpečnostní protokol, aby se ujistil, že jste oprávněná osoba a majitel uschovaných věcí.

Z bezpečnostních důvodů adresu depozitu nezveřejňujeme.

tel.:
+420 602 237 967

POTOPA, POŽÁR ZNIČENÍ VĚCÍ

V dnešní době se může přihodit i nepříjemná událost, kterou nikdo nepředvídá. Proto naše společnost Eurogames bis, spol. s r.o. je pojištěna pro případ vzniklé škody na majetku klienta.

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou nám svěřujete úschovou vašich zavazadel. Víme jak je důležité mít pocit jistoty a bezpečí, když jste na cestách. Proto se naše společnost  pojišťuje i proti takovým škodným událostem. Vaše důvěra v nás je na prvním místě.

tel.:
+420 602 237 967

VÍTE ŽE

Za dobu provozování úschovních boxů v ČR nebylo odcizeno ani jedno zavazadlo, i když pokusů bylo nesčetně.

VÍTE ŽE

Každá úschovní schránka má svůj samostatný ovládací panel a svůj jedinečný klíč.

VÍTE ŽE

Díky našemu jedinečnému systému se před schránkami netvoří nepříjemné fronty.